تبلیغات
دهکده رهبر گنامی - ثبت نام گرین کارت آمریکا
 
دهکده رهبر گنامی
"""ما باشماییم..."""
گرین کارت چیست؟

کشورهای متعددی در دنیا با قیمتهای گزاف و شرایط دشوار امکان شهروندی در کشورهای خود را به دیگران می دهند. بعنوان مثال کشور دومنیکن با هزینه بالای یکصد میلیون تومان و شرایط سخت دیگر به دیگر شهروندان کارت اقامت در کشور خود را می دهد. از جمله کارتهای اقامت، همین گرین کارت آمریکا است. که ویزای تنوع فرهنگی یا لاتاری هم نامیده می شود و امسال شاهد DV2010 هستیم که مخصوص سال 1387هجری شمسی است. داشتن این کارت از راههای دیگر، شرایط بسیار دشواری می خواهد چرا که داشتن کارت به صاحب آن امتیازات شهروندی آمریکا یعنی امتیار داشتن کار، اقامت، تحصیل و ... را همچون سایر شهروندان این کشور اعطا می کند. اما همه ساله اداره مهاجرت آمریکا تعدادی از این کارتها را به قید قرعه در اختیار کشورهائی قرار می دهد که مهاجر کمتری به آمریکا گسیل داشته اند و هر چه شهروندان آن کشور تعداد مهاجران کمتری به آمریکا در سال داشته باشند شانس بیشتری در برنده شدن گرین کارت دارند.

امسال ایران نیز جزو یکی از کشورهای مجاز به شرکت در قرعه کشی است و با توجه به آمار کم مهاجرت به آمریکا از طرق مختلف، شانس بالائی نصیب شرکت کنندگان ایرانی می شود. اگر یك برنده خوش شانس باشید تنهابرای شما گرین كارد صادر نمیشود بلكه برای همسر و فرزندانتان نیز صادر خواهد شد.

البته همه این موارد به آن شرط است که ثبت نام به طرز صحیح و استاندارد انجام شود که در این مرکز شرایط را برای شما فراهم آورده ایم.

کشور ایران امسال مجاز به شركت در قرعه كشی گرین كارت میباشد و به شما این فرصت داده شده تا در آن شركت كنید. گرین كارد به شما اجازه میدهد تا در ایالات متحده بمانید و بطور قانونی كار كنید. اگر یك برنده خوش .شانس باشید تنهابرای شما گرین كارد صادر نمیشود بلكه برای همسر و فرزندانتان نیز صادر خواهد شد

این قرعه كشی بطور رسمی قرعه كشی روادید مهاجرت ( بطور عادی معروف به لاتاری گرین كارد ) نامیده میشود. هر ساله 50000 گرین كارد برای مردم تمام جهان صادر میشود. هدف این قرعه كشی صدور گرین كارد برای افرادی است كه در كشورهایی بدنیا آمده اند كه بطور تاریخی دارای سطح پائینی از مهاجرت به .ایالات متحده بوده اند

.قرعه كشی به روش لاتاری كامپیوتری شانسی انجام میگیرد

قرعه كشی با لایحه مهاجرت و با امضای رئیس جمهور جرج بوش بصورت قانون درآمد. این قرعه كشی كاملاً .قانونی و مورد تایید وزارت خارجه آمریكا میباشد

قرعه کشی گرین کارت آمریکا چیست؟

پاسخ: طبق قوانین فعلی اداره مهاجرت آمریکا، قرعه کشی سالیانه [ معمولاً سالیانه ] از بین افراد متقاضی انجام می شود. گرین کارت آمریکا کارتی است که به شما امکان کار و زندگی در کشور آمریکا و داشتن حقوق شهروندی را می دهد.

تقریباً کلیه افراد می توانند در این قرعه کشی شرکت کنند. حتی کلیه افراد خانواده می توانند با هم شرکت کنند یا بعضی از افراد می توانند چندین بار [ بدلایل داشتن شرایط سنی خاص] در این قرعه کشی شرکت کنند که این امر شانس افراد را بالاتر می برد.

شاید از خود بپرسید که چرا اداره مهاجرت آمریکا به افراد کشورهای دیگر این فرصت را می دهد؟

یکی از دلایل مهمی که مسئولان این اداره بیان می کنند ایجاد توازن بین اقوام مهاجر از کشورهای مختلف است. بدین صورت که آمیختن قومیتها با فرهنگهای متنوع به غنای فرهنگی آن کشور می افزاید. از دلایل دیگر جلوگیری از اقدام به مهاجرتهای غیر قانونی به روشهای مختلف به آمریکاست. البته باید نیاز به نیروی کار را هم به دلایل فوق اضافه نمود.

به همین دلیل برخی از کشورها که سهم افراد مهاجرشان در آمریکا بالاست بطور کلی نمی توانند در این قرعه شرکت کنند. بعنوان مثال در قرعه امسال افراد تابع کشور چین بدلیل بالا بودن تعداد افراد مهاجر از چین نمی توانند در این قرعه شرکت کنند ولی ایرانیان بدلیل پائین بودن تعداد افراد مهاجر در آمریکا بدلایل مختلف، امکان شرکت را دارند.

زمان ثبت نام در قرعه کشی تقریباً دو ماه آخر سال [میلادی] از اکتبر تا دسامبر است و روش فعلی آن بصورت الکترونیکی یا بعبارت دیگر ثبت نام اینترنتی است. بدین لحاظ امکان ثبت نام از هر گوشه از دنیا و هر کشوری وجود دارد.

توزیع برنده های قرعه هم به نسبتی ازموارد توضیح داده شده بالاست که در مطالب بعدی در مورد تعداد افراد برنده، نسبت هر کشور از افراد برنده و ... توضیحات لارم داده خواهد شد. /...

هر ساله 55000 نفر كه با احتساب خانواده شان بالغ بر 200,000 نفر میشوند ، از طریق قرعه کشی گرین كارت (Green Card) آمریكا را اخذ مینمایند.

 

 

 

 

"برای ثبت نام گرین کارت آمریکا بر لینک زیر کلیک کنید"

 

cardg.blogfa.com

 

 درباره وبلاگ


ما وقتمان را صرف شما کردیم.شما هم برای دلگرمی ما نظر بزارید.اگه انتقادی یا پیشنهادی دارید نیز مطرح
کنید.مطلب علمی و غیر طنزم داریم.اگه شما تحقیق دارید یا دنبال موضوعی غیر طنز هستید به ما سفارش کنید.

مدیر وبلاگ : گنامی(رهبر)
نظرسنجی
این وبلاگ قراره شعبه بزنه!!شما ترجیح می دید شعبه ی بعدی راجبه چه موضوعی باشه یا راجبه چی صحبت کنه؟

این وبلاگ قراره شعبه بزنه!!شما ترجیح می دید شعبه ی بعدی راجبه چه موضوعی باشه یا راجبه چی صحبت کنه؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :